Arapsaçı

arap saçı sinema filminin afişiFilmin Konusu:

Bir milyon dolar değerinde bir sigorta poliçesi olan Paul’ün kardeşi Raymond, beş yıldır kayıptır ve bu paranın peşinde olan Paul, bu sayede bütün sorunlarını çözebilecektir.

Ne var ki, uyanık sigorta müfettişi Tedd’i, kardeşinin ölmüş olabileceği konusunda ikna edemez.

Bir gün işyerinin arkasındaki çöp bidonunda bir ceset bulunca kafasında birden bir ışık yanıverir: cesedi kardeşine benzetecektir.

Ne var ki, cesedin gerçek sahipleri, uyanık müfettiş Ted ve bunca yıl sonra birden geliveren Raymond ile iyice arapsaçına dönen işler, karısı Margaret’in kaçırılmasıyla da doruk noktasına varır.

Tam anlamıyla bir kara mizah türü olan film, Robin Williams, Holly Hunter ve Woody Harrelson gibi isimlerden oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Genel olarak filmin Coen Kardeşler’in kara mizah anlayışına yakın bir duruşu olduğunu da ekleyelim.


ARAPSAÇIarapsaçı,arapsaçı izle,arapsaçı seyret,arapsaçı online izle,arapsaçı indirmeden izle,arapsaçı full izle,arapsaçı bedava izle,arap saçı izle,arap saçı seyret
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk