Ana Sayfa » » MUMYA 2 :MUMYA GERİ DÖNÜYOR

MUMYA 2 :MUMYA GERİ DÖNÜYORFilmin Konusu:

Rick O'Connell ile Evelyn'in Mısırlı rahip Imhotep'in mumyasıyla dehşet dolu karşılaşmalarının üzerinden tam 10 yıl geçmiştir. Artık evli bir çift olan Rick ile Evelyn'in üstelik 9 yaşlarında Alex adında, afacan mı afacan bir oğulları da vardır.

Ancak kader bu maceraperest aileye yeni bir oyun hazırlamaktadır. Imhotep'in mumyası İngiltere'de bir müzede bazı güçler tarafından canlandırılmaya çalışılmaktadır. Öte yandan Mısır'da Imhotep'in azılı düşmanı bir başka savaşçı mumya binlerce yıllık uykusundan uyanmak üzeredir. Bu iki gücün savaşında O'Connell ailesinin beladan uzak durması hiç de kolay olmayacaktır.

Yorum:

Mumya serisinin bana göre en güzel filmi.Devam filmleri genellikle insanları sıkar çok az sayıda devam filmi ilkinden başarılı olmuştur.bunlardan biri de Mumya serisinin 2. filmidir.Oldukça sürükleyici bir film izlemeyenlere tavsiye ediyorum.

Açıklama:
Yapım :2001 ~ ABD
Süre:2 saat 10 dk
Tür:Aksiyon, Fantastik, Macera
Gösterim Tarihi:18 Mayıs 2001 (Türkiye)


Mumya 2


Mumya 2 Mumya 2 izle Mumya 2 seyret Mumya 2 filmi Mumya 2 online izle Mumya 2 bedava izle mumya geri DÖNÜYOR MUMYA GERİ DÖNÜYOR İZLE MUMYA GERİ DÖNÜYOR FİLMİ MUMYA GERİ DÖNÜYOR FİLMİNİ İZLE
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk