Ana Sayfa » » TARKAN GÜMÜŞ EYER

TARKAN GÜMÜŞ EYERFilmin Konusu:

Altar bir Hun kalesinin komtanı ve de Atilla’ nın ona hediye ettiği Gümüş Eyer’ in sahibidir. Kostok’ un amacı ise hem Hunlar’ dan kurtulmak hem de bu değerli eyeri ele geçirmektir.

Sütannesi tarafından bir mağaraya bırakılan küçük Tarkan bir kurtun ilgisini çeker ve kurt onu yuvasına götürerek kendi yavrusu gibi büyütür.
Köyde bulunan tutsak ve sakat Hun Tulga çocoğu ve kurtu kafesinden kurtarıp kaçırır. Yıllar Tulga, Tarkan’ı eğitir ve ona geçmişteki olayları anlatır. Artık Tarkan öcünü alacak ve Kostok’ un eline geçen Atilla’ nın gümüş eyerine sahip olacaktır.

Oyuncular: Kartal Tibet – Eva Bender – Bilal inci – Reha Yurdakul – Danyal Topatan – Atif Kaptan


TARKAN GÜMÜŞ EYER


TARKAN GÜMÜŞ EYER TARKAN GÜMÜŞ EYER İZLE TARKAN GÜMÜŞ EYER FİLMİTARKAN GÜMÜŞ EYER FİLMİ İZLE TARKAN GÜMÜŞ EYER FİLMİNİ İZLE TARKAN GÜMÜŞ EYER TÜRK FİLMİ İZLE
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk