Ana Sayfa » » SENİ YAKACAKLAR ( İbrahim Tatlıses - Perihan Savaş)

SENİ YAKACAKLAR ( İbrahim Tatlıses - Perihan Savaş)

seni yakacaklar türk filmi


Filmin Konusu:

Eskiden ünlü ses sanatçılarının ünlü şarkılarının isimleri ile sinema filmleri ve dizileri çevirmek modaydıSeni Yakacaklar şarkısı da filmi de buna örnek olarak gösterilebilir.İbrahim Tatlıses'in Seni Yakacaklar ve diğer şarkıları ile güçlenen bir film.

Filmin özeti ise Aynı kızı seven, kan davalı iki amca çocuğunun mücadele öyküsü.Erol Taş'ın oynadığı filmleri kendi adıma çok seviyorum.Erol Taş ve İbrahim Tatlıses'in aynı kadına aşık olan iki amcaoğlunu canlandırdığı izlenmesi gereken bir Türk Filmi. Erol Taş'ı da buradan birkez daha anmak istiyorum. İyi seyirler..


Açıklama:
Tür: Dram
Yapım:1981
Süre:87 dk.
Oyuncular: İbrahim Tatlıses,Perihan Savaş,Aydemir Akbaş,Erol Taş

SENİ YAKACAKLARSENİ YAKACAKLAR ESKİ TÜRK FİLMİ İZLE
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk