Ana Sayfa » » YASEMİN ( Halil Ergün-Harika Avcı )

YASEMİN ( Halil Ergün-Harika Avcı )

yasemin türk filmi izle


Filmin Konusu:

Şöhret olmak için büyükşehre göç eden kadının yaşadıklarının anlatıldığı bir film.İstanbul'a geldikten sonra bir meyhanede dansözlük yapan Yasemin buranın zannettiği gibi bir yer olmadığını kısa sürede anlar.. Bu arada tanıştığı bir lokanta müşterisiyle (Halil Ergun) birlikte İstanbul'a kaçarlar.

Sevdiği adamın hapise düşmesinden sonra Yasemin de İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamak için yapcak birşeyi kalmadığı için kötü yola düşer. 


Yasemin ve iki arkadaşı geçimlerini fahişelik yaparak kazanmaya başlarlar.Birçok sosyal mesajı içeren Harika Avcı'nın güzelliği ile göz kamaştırdığı bir film. İyi seyirler.

Açıklama:
Süre:74 dk
Tür:Dram
OyuncularHalil Ergün,Harika Avcı
Yapım:1992


YASEMİN filmini izlemek için tıklayın


YASEMİN TÜRK SİNEMASI İZLE
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk