Ana Sayfa » , » Hülya Avşar Sinema Kariyeri

Hülya Avşar Sinema Kariyeri

hülya avşar filmleri,hülya avşar sinema kariyeri bilgileri


Hülya Vşar sinema kariyeri 1983 yılında çekilen "Haram" Filmiyle başladı. Güzelliği ve doğal oyuncu yeteneğiyle birleşince kısa zaman büyük üne kavuştu. Arka arkaya filmler çekti.

İbrahim Tatlıses ile çektiği Mavi Mavi filmiyle ününe ün kattı. 80'li yıllarda Sekreter ve Ölüm Yolu gibi kaliteli işerler yer aldı. Bir Kırık Bebek ve Fazilet ise oyunculuk yeteneğini kanıtladığı önemli filmler oldu.

Ama Hülya Avşar'a dünyaca bir tanınmışlık getiren film Berlin in Berlin oldu. Bu filmdeki mastürbasyon sahnesi ile hafızalara kazandı. Berlin in Berlin filmi ile Moskova Film festivalinden en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı.

Türkiye'ni yakın geçmişine ışık tutan Salkım Hanımın Taneleri ve marjinal konusu ike İki Genç Kız filmlerindeki rolleri ile dikkat çekti.Hülya Avşar oyunculuk konusunda titiz davrandığı için günümüzde çok ender olarak film çekmektedir.

Hülya Avşar Berlin in Berlin
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk