Ana Sayfa » » İbrahim Tatlıses Sinema Kariyeri

İbrahim Tatlıses Sinema Kariyeri

ibrahim tatlıses filmleri,ibrahim tatlıses sinema kariyeri

İbrahim Tatlıses popüler olduğu 80'li yıllarda birçok filmde oynadı. Oynadığı filmlerde kendi hayatını oynuyordu.

Doğudan gelen fakir genç zengin dünyaya kendini tanıtıyordu. "Ayağında Kundura,Hülya,Mavi Mavi,Ayrılık Kolay Değil" en bilinen İbrahim Tatlıses filmlerinden bazılarıdır.

Filmlerde karakteri ile zengin kızları etkileyen İbrahim Tatlıses yanık sesiyle de izleyicileri büyülüyordu.İbrahim Tatlıses yönetmenlik koltuğunu oturması da çok zaman almadı.

Fosforlu,Ben İnsan Değil miyim filmlerini yöneten İbrahim Tatlıses daha sonra Televizyon dizileri de yönetti.İbrahim Tatlıses şöhret olduktan sonra attığı akıllı adımlarla bugünlere çok güçlü bir şekilde geldi.

İbrahim Tatlıses Suikast Anı
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk