Ana Sayfa » » Kavak Yelleri Efe'nin Öldüğü Bölüm

Kavak Yelleri Efe'nin Öldüğü Bölüm

efe'nin öldüğü bölüm izle

Efe karakteri dizide önce öldürülüp sonra diziye tekrar geri döndürülmüştü.Diziye hasta olarak geri dönen Efe dün gece hayata gözlerini yumdu.

Dünkü bölümü yani 153.bölümü

İzlemek İçin Tıklayın

İlk olarak uçurumdan düştüğü bölümü izlemek içinse alttaki videoları çalıştırın:

Efe'nin Kavak Yellerine geri döneceğinin kesinleşmesiyle birlikte Kavak Yelleri izleyicilerinin Efe'nin öldüğü bölüme karşı bir ilgisi olacağını düşünerek bu bölümü sizlerle paylaşıyorum.

Bu bölümde Efe ve Aslı barışmak üzereler. Efe,Aslı,Mine,Deniz keyifli bir şekilde arabayla gezerlerken bir polis arabası peşlerine takılıyor.

Bu sırada Efe Aslı'ya açıklama yaparken direksiyon hakimiyetini kaybediyor ve uçurumdan düşüyorlar.Bu bölümden sonra Dağhan Güleceç yani Efe diziden ayrılıyor.

Efe'nin diziye nasıl dahil olacağı hakkında ise çeşitli söylentiler bulunuyor.Efe'nin uçuruma düştükten sonra herkesi kurtarıp kaçtığı ve kendine yeni bir hayat kurduğu şeklinde bir senaryo bizleri bekliyor olabilir.

Kavak Yelleri Efe'nin Öldüğü Bölüm Parça 1

Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk