Ana Sayfa » , » Kurtlar Vadisi Çakırın Öldüğü Bölüm

Kurtlar Vadisi Çakırın Öldüğü Bölüm

kurtlar vadi çakır ölüyor


Bölümün Konusu:

Cerrahpaşı Halit Testere'nin oyunu sonucu Çakır'ı vurmuştur. Çakır'ı vurduktan sonra Polat'ı arayan Halit daha sonra orayı terk eder. Polat ise hızla Halit'in verdiği adrese gider.

Çakır'ı hastaneye yetiştirmeye çalışırken Çakır'ın ölmediğini hastanede öğrenen Testere Halit'i fırçalar.Polat'ın da kellesini ister.

Hastanede korku dolu bir bekleyiş vardır.

Kurtlar Vadisi Bölüm 44


Bölümün Konusu:

Çakır Polat'ın gözlerinin önünde can veriyor. Çakır'ın intikamını almak için herkesten Çakır'ın öldüğünü gizleyen Polat sefirlik masasında bulunan herkesi öldürüyor.

Daha sonra Memati'ye Çakır'ın öldüğünü söyledikten sonra Testere'nin evine giderek Ona meydan okuyor.Yaptığı bu hareket konseyin dikkatini çekiyor...

Artık Polat Alemdar'ın yeni düşmanları vardır


Kurtlar Vadisi Bölüm 45


Polat Çakır'ın intikamını almak için neler yapacak.Arka arkaya 2 nefes kesen Kurtlar Vadisi Bölümü İyi Seyirler...
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk