Ana Sayfa » » Kurtlar Vadisi Şahin Ağa

Kurtlar Vadisi Şahin Ağa

Şahin Ağanın kurtlar vadisi özlü sözleri,raconları

Turgay Tanülkü : Turgay Tanülkü'nin oyunculuk karakterinden biraz bahsedecek olursak ; Oyuncu 1953 yılında Uşak'ta dünyaya geldi.

Ankara Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimi aldı.Birçok dizi,film ve tiyatro oyununda roller aldı.

Rol Aldığı Bazı Yapımlar:

Tiyatro : Dolap Beygiri,Fehim Paşa Konağı,Kral Lear

Dizi : Kırık Ayna,Hamza,Hayat Bilgisi,Kurtlar Vadisi,Kuzey Rüzgarı

Film : Eşrefpaşalılar,Melekler ve Kumarbazlar,Son Cellat,Devrim Arabaları,Fırtına,Plajda,Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım,Zincirbozan,Mavi Gözlü Dev

Kurtlar Vadisi Şahin Ağa: Turgay Tanülkü'nün canlandırdığı Şahin Ağa karakteri Kurtlar Vadisi dizisinde büyük sükse yapmış ve oldukça sevilmişti.

Aldığı cezalardan dolayı hayatı hapishanelerde geçen Şahin Ağa mert ve yiğit bir karakterdir.Cezaevlerinde geçen bir ömürden dolayı herkesin saygı duyduğu ve sözünü dinlediği bir cezaevi ağasıdır.

Özlü sözleri,hayat dersleri ile Şahin Ağa Kurtlar Vadisi izleyenlerinin unutumadağını karakterlerdendir.

Özellikle Çakır karakterinin hapishaneye düşmesiyle ortaya çıkan Şahin ağa karakteri Çakır'ın cezaevinden çıkmasıyla birlikte başka bir cezaevine aktarılmıştır.

Şahin Ağa'nın Kurtlar Vadisinde İz Bırakan Sahnelerinin Derlendiği Bir Video İyi Seyirler.

KURTLAR VADİSİ ŞAHİN AĞA
video

Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk