Son Eklenenler

MİNİK SERÇE (Sezen Aksu-Buluk Aras)

miniç serçe türk filmi

Filmin Konusu:

Ünlü bir Türk Sanat müziği Sanatçısı bir adam(Bulut Aras) ile ünlü olmak isteyen bir kızın(Sezen Aksu) öyküsünün anlatıldığı bir film.

Birbiriyle karşılaşan ve aralarında aşk başlayan bu iki insanın ilişkisi Sezen Aksu'nun yükselmesiyle birlikte bozulmaya başlamıştır.

Kadınların erkeklerden başarılı olmasını erkeklerin kaldıramayacağını yönündeki düşünceyi destekleyen bir yapım.Sezen Aksu'yu da bir filmde izlemek değişik bir tecrübe olsa gerek iyi seyirler...

Açıklama:
Tür:Dram
Süre:73 dk
Yapım:1978
Oyuncular:Sezen Aksu,Bulut Aras,Hulusi Kentmen


Minik Serçe


MİNİK SERÇE TÜRK FİLMİ İZLE

Boynu Bükükler (1987-Küçük Emrah-Dram)

boynu bükükler türk filmi


Filmin Konusu:Küçük Emrah fenomeninin en güzel filmlerinden biri. Boynu Bükükler adlı şarkıdan sinema filmine çevrilen ve zamanında insanları duygulandıran şimdilerde ise güldüren bir filmdir.

Küçük Emrah figürünün günümüz gençliğini güldürmesini de doğal karşılamk gerekir.Yalnız Küçük Emrah ile dalga geçip Yaprak Dökümü Aşk-ı Memnu gibi dizleri kaçırmadan izlemek bana sorarsanız saçmalık.

Küçük Emrah filmlerinde ne olursa biraz daha güzel senaryo ve çekimlerle o dizilerde aynı olaylar gerçekleşiyor. Saygılar iyi seyirler.

Boynu Bükükler İzle

MUHSİN BEY (Şener Şen-Uğur Yücel-1987-Dram)

muhsin bey türk filmi


Filmin Konusu:
Prensiplerine bağlı eski bir müzik yapımcısı olan Muhsin Bey ve şöhret olmak isteyen Ali Nazik ismindeki saf delikanlının basit macerası olarak başlayıp Muhsin Bey in yaşam ve onur mücadelesine dönüşen olayları konu almaktadır.

Film festivallerde birçok ödül almıştır. Şener Şen ve Uğur Yücel'in birlikte kamera karşısına geçtikleri bu filmi izlemediyseniz mutlaka izleyin.

Dediğimiz gibi çok sayıda ödül kazanmış senaryosu ve kurgusu ile izlenilmesi gereken bir Türk Filmi.İyi seyirler...

Açıklama:
Süre:145 dk
Yapım:1987
Yönetmen:Yavuz Turgul
Tür:Komedi-Dram
Oyuncular:Şener Şen,Uğur Yücel

Muhsin Bey
İZLE

NE OLACAK ŞİMDİ (Levent Kırca-Şener Şen)

ne olacak şimdi türk filmi


Filmin Konusu:

Öncelikle Bu Türk filminin modern yabancı romantik komedi filmlerinden hiçbir eksiği bulunmamaktadır.Türk sinemasının sevilen yapımlarından bir tanesidir.

Filmin konusuna gelince tipik bir Anadolu erkeği olan Orhan ile son derece modern ve zengin Özden avukattırlar.

Orhan'ın çocukluk arkadaşı, kendisini aldatan kocasından boşanmak için Orhan'a başvurur ve olaylar gelişir.

Kadın erkek ilişkilerini avukatların hayatları üzerinden bakan birçok dev ismin birlikte kamera karşısına geçtikleri Türk sinemasının en güzel romantik komedilerinden biridir. İyi seyirler...

Açıklama:83 dk
Tür:Komedi,Romantik
Yapım:1989
Yönetmen:Atıf Yılmaz
Oyuncular:Levent Kırca,Perihan Kutman,Şener


Ne Olacak Şimdi


NE OLACAK ŞİMDİ TÜRK FİLMİ İZLE

ZENGİN MUTFAĞI (1988-Dram-Şener Şen)

zengin mutfağı türk filmi

Filmin Konusu:

Şener Şen'in ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu bu filmde birkez daha anlayacağınız bir Türk filmi.Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Kısaca filmden bahsetmek gerekirseGençlik yıllarındaki pehlivanlığı ile övünen Lütfü Usta (Şener Şen), zengin işadamı Kerim Bey’in evinde aşçıdır. Bir sabah kalktığında evde kimsenin olmadığını farkeder.

Yanında çalışan kızın (Nilüfer Açıkalın), o gün nişanı vardır. Ama sözlüsü Selim de ortalıkta görünmez.

O sırada gelen şoför Seyfi’nin ağabeyinden, işçilerin grev ve yürüyüş yaptığını, patronun ne olur ne olmaz diye Avrupa’ya gittiğini öğrenir. Selim’le genç kız nişanlanır. Ortam sakinleşir, Kerim Bey döner.

Lütfü Usta, gelirken getirdiği eğitimli kurt köpeğine özel yemek pişirdiği için sinirlenir. İşsiz nişanlı Selim, evlenebilmek için ihtiyacı olan parayı bulma amacıyla kargaşa çıkaranları ihbar eder.

Bunlardan biri Selim’i tanır. Öldürülmekten korkan Selim, Lütfü Usta’ya sığınır.Film burdan sonra acaip birşekilde karışır. .İyi seyirler..

Açıklama:
Süre:91 dk
Yapım:1988
Tür:Dram-Komedi
Oyuncular:Şener Şen,Nilufer Açıkalın


Zengin Mutfağı

SEN NEYMİŞSİN BE ABİ( İlyas Salman )

sen neymişsin be abi türk filmi


Filmin Konusu:

İlyas Salman pek bilinmeyen filmlerinden biridir. ilyas Salman'ın bu filmde sak ve iyi niyetli bir adamı canlandırdığını ve ilerleyen zamanlarda bu adamın birden değişmesiyle gelişen olayların anlatıldığı bir film.

İlyas Salman'ın komedi filmlerinin aranılan bir ismi olduğunu da hatırlatalım. Bu filmde de başarılı performansı ile sizleri güldürecektir.İyi seyirler.

AÇIKLAMA
Tür:Komedi
Yapım:1986
Süre:85 Dk
Oyuncular: İlyas Salman,Jale Öz


Sen Neymişsin Be Abi


SEN NEYMİŞSİN BE ABİ ESKİ TÜRK FİLMİ İZLE

YAKIŞIKLI ( Kemal Sunal -Ayşegül Uygurer )

yakışıklı türk filmi


Filmin Konusu:

Günümüzde yaşanılan internet aşklarının bir benzerini bu filmde bulabilirsiniz. Hiç tanımadığı bir kızla aşk yaşayan bir adamın hkayesini anlatıyor.Kemal Sunal'ın pek bilinmeyen ve dram ağırlıklı bir filmi.Aşkın kimi nerde nezaman ne şekilde bulabileceğini Türk insanı gözünden anlatan Kemal Sunal'ın diğer filmlerine benzemeyen bir film.İyi seyirler....

AÇIKLAMA:
Süre: 90 dk
Oyuncular: Kemal Sunal - Aysegül Uygurer - Güzin Özipek - Renan Fosforoglu
Yapım: 1987

YAKIŞIKLI


YAKIŞIKLI İZLE

ARAP BİLO ( İlyas Salman-Bülent Kayabaş)

arap bilo türk filmi

Filmin Konusu:
İlyas Salman fimlerini sevenlere tavsiye edeceklerim genellike Şener Şen ile oynadıklarıdır. Onun dışında İlyas Salman'ın fimlerini seviyorsanız bu filmide kaçırmayın.

Bunun nedeni Bülent Kayabaş ile İlyas Salman'ında birbiri ile uyumu insanları eğlendirebiliyor.Arap Bilo'nun maceraları keşke bir seri olarak yapılsaymış Şener Şen'de oynasaymış tadından yenmez.İyi seyirler.

AÇIKLAMA
Tür:Komedi
Yapım:1986
Oyuncular:İlyas Salman,Alev Sayın,Bülent Kayabaş
Süre:82.Dk

Arap Bilo

TALİHLİ AMELE (İlyas Salman-Hümeyra)

talihli amele türk filmi

Filmin Konusu:

Mehmet Ali (İlyas Salman) karısı ve iki çocuğuna daha iyi bir yaşam sağlayabilmek umuduyla, hep birlikte köyden kente gelirler. Önce bir inşaatta iş bulur. Mehmet Ali, mesleğinde ilerleyip, iyi bir duvarcı ustası olmayı amaçlarken, büyük şehirdeki tüketim totplumunun oyunlarına birden kendini kaptırır.

Bir şirketin reklâm kampanyasıyla ünlü bir reklâm yıldızı olur. Gene düzmece bir reklâm kampanyasıyla bir apartman dairesi kazanır. Basının ilgisi ve hediyeler derken, duvarcı ustasının yaşamı birden değişir.

Ama bu çarpık sermeya oyunclarının tutsağı olan Mehmet Ali, gerçekte hiç birşeyin sahibi değildir. Saf, temiz yürekli Anadolu çocuğu Ali, bir türlü ayak uyduramadığı düzenin kurbanı olup aklını yitirir.

Yorum: İlyas Salman'ın gerçek yaşantısında ne kadar sosyalist bir insan olduğu fazla bilinmez.Çok ince detaylara dikkat eden kimsenin hakkını yemeden yaşamına devam eden güzel bir insandır.Bu filmde de çarpık düzenin acımasızlığını anlatan kaliteli bir yapım.İyi seyirler.


Açıklama:
Tür: Dram
Yapım:1980
Süre:88 Dk
Oyuncular:ilyas Salman-Hümeyra Akbay-Metin Serezli


Talihli Amele


TALİHLİ AMELE ESKİ TÜRK FİLMİ İZLE

ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER-DUDE WHERE'S MY CAR

çilgınlar ve sevgililer sinema filmi


Filmin Konusu:

Konusu: Komik ve biraz da aptal hareketleriyle tanınan Jesse ve Chester adlı iki genç gece katıldıkları çılgın bir partinin ardından uyandıklarında arabalarını nereye parkettiklerini hatırlayamazlar.

Arabayı bulalım derken gece evini dağıttıkları kızgın kız arkadaşlarına, belalı birkaç kişiye ve hatta bir grup ta uzaylıya rastlarlar.Blimkurgu ve komedinin içiçe olduğu kaliteli bir film.Oyuncu kadrosu gençliğin popüler oyuncularında seçildiği için filme bir şans tanıyabilirsiniz.

Açıklama

Yapım:2000
Süre:83 dk.
Tür: Bilim Kurgu , Fantastik , Komedi


ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER BÖLÜM 1


ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER BÖLÜM 2


ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER BÖLÜM 3


ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER BÖLÜM 4


ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER BÖLÜM 5


ÇILGINLAR VE SEVGİLİLER İZLE

KUKLALAR ( Neşe Karaböcek )

kuklalar türk filmi


Filmin Konusu:

Lili isimli filmin Türkiye versiyonu olarak çekilen bu filmde hayatta yapayalnız kalan genç bir kız, lunaparkta kukla oynatan bir adam sayesinde ünlü bir şarkıcı olur.

Adam kızı içten içe sevmekte, yalnız aşkını kuklalarla dile getirmeye çalışmakta, özürlü olmasından dolayı sevgisini gösterememektedir.

Dramatik Türk Sinemasının en güzel ve en eski örneklerinden biridir. Neşe Karaböcek'in şarkılarıyla daha da güzel bir film halini almıştır.


Açıklama:

Oyuncular:Nese Karaböcek - Orcun Sonat - Semsi inkaya
Yapım:1976
Yönetmen:Temel Gürsu

KUKLALAR


KUKLALAR ESKİ TÜRK FİLMİ İZLE

CESUR YÜREK - BRAVE HEART

cesur yürek sinema filmi
Filmin Konusu:

13. yüzyılda İngilizler, İskoçlar üzerinde egemenlik kurmuştur. İngiliz soyluları, yeni evli İskoç kadınlarıyla ilk geceyi geçirme hakkına sahiptir.

Çocukken ailesini İskoçya uğruna kaybeden William Wallace'ın karısı da İngiliz birlikleri tarafından öldürüldüğü zaman, onun intikam arayışı kısa zamanda ülkesinin özgürlüğü için amansız bir savaşa dönüşür.


Cesur Yürek savaş filmleri arasında her zaman bilinen ve defalarca izlenen bir filmdir. Mel Gibson'un müthiş oyunculuğu da dikkati çekebilir.

CESUR YÜREK


CESUR YÜREK İZLE
BRAVE HEART İZLE

Şaşkın Damat (Kemal Sunal - Ali Şen)

şaşkın damat türk filmi

Filmin Konusu:

Apti adlı saf bir bahçivan zengin bir adamın evinde çalışmaktadır. Ev sahibinin yeğeni Serpil ise amcasının parası için onu ziyaret etmekte ve kendini namuslu bir ev kızı olarak göstermektedir. Aslında annesi ve onun ailesiyle birlikte uçarı bir hayat sürmektedirler.

Tek istedikleri amcalarının parasını yemektir. Fakat birgün gerçekleri farkeden amca bey Serpil’in bahçivan Apti’yle evlenmesini aksi takdirde onu ve aileyi bütün mirasından yoksun bırakacağını söyler.Filmin burdan sonra nereye doğru gideceğini tahmin edebilirsiniz.

Yorum:

Kemal Sunal'ın bu filminde saf ve sevgiye muhtaç Apti karakterini canlandırdığı bu filmde çocuklarla kurduğu ilişki ve sonlara doğru çocukların Apti'ye sahip çıkması bu filmin en güzel bölümüdür.İyi Seyirler.

Şaşkın Adam Hd Kalite


ŞAŞKIN DAMAT BÖLÜM 1


ŞAŞKIN DAMAT BÖLÜM 2


ŞAŞKIN DAMAT İZLE

Eski Yeşilçam Filmleri (5)

Teyzem
teyzem yeşilçam filmi

Filmin Konusu:

Müjde Ar'ın canlandırdığı "Üftade" annesi ve üvey babasıyla normal-sıradan bir hayat sürmektedir.Ta ki uzun yıllar görmediği ablasının oğlu Umur hayatlarına girene kadar...Filmi İzle
100 Lira ile Evlenilmez

100 lira ile evlenilmez yeşilçam

Filmin Konusu:

İki yakın arkadaşın aşık oldukları kızların babası ile tanışmalarının anlatıldığı eğlenceli bir yeşilçam filmi.Filmi İzle

Aşktan da Üstün
ediz hun

Filmin Konusu:

Filiz Akın ve Zeki Müren'in başrollerini paylaştığı filmde aşkın acı tarafını anlatan hüzünlü bir film.Bir trafik kazası sonucu hafızasını yitiren bir kadınla, aşk uğruna birbirleriyle çatışan iki erkeğin öyküsü.Filmi İzle
Kuklalar
türkan şoray

Filmin Konusu:

Lili isimli filmin Türkiye versiyonu olarak çekilen bu filmde hayatta yapayalnız kalan genç bir kız, lunaparkta kukla oynatan bir adam sayesinde ünlü bir şarkıcı olur.Devamını Oku

Utan
bülent bayabaş yeşilçam

Filmin Konusu:

Orhan Gencebay eşinden boşanmıştır. Bir süre sonra çocukları için yeni bir anne adayı ortaya çıkar. Ancak çocuklar bu yeni annelerini başlangıçta hiç de beğenmezler.Hayat bu aileyi yakınlaştıracak mı Devamını Oku
Toprak Ana
halit ergenç

Filmin Konusu:

Bir aile kaza geçirir.Ailen iki çocuk sahibi annesi(Fatma Girik) iki kolunu kazada kaybederek büyük bir şok yaşar. Ama bu daha bir başlangıçtır. Kocası da karısın kolsuz kalmasında dolayı evi terkeder.Filmi İzle
SüreyyaFilmin Konusu:

Eski Türk filmlerinin ortak konusu kavuşamayan aşıklar üzerinden ilerlemiştir. Çoğunlukla bu konu üzerinden kurgulanan filmlerde Devamını Oku
Renkli Dünya


Filmin Konusu:

Yeşilçam filmleri içerisinde ayrı bir yeri olan bir filmdir. Bu filmi izleyenlerin aklında müzikler kesinlikle yer etmiştir. Çok kaliteli oyuncu Devamını Oku

Kurbağalar
Filmin Konusu:

Yaşamlarını domates, biber ve kurbağa toplayarak geçiren köylülerden Elmas Kadın (Hülya Koçyiğit), kocası öldürülünce genç yaşta dul kalır. Kocasız kalan Elmas, günden güne büyüyen çocuğuyla yaşam savaşı verir.Devamını OkuKüçük Hanımefendi
Filmin Konusu:

Hülya Koçyiğit ve Kartal Tibet'in başrollerini paylaştığı bu film klasik Türk filmlerinden gibi görünse de kaliteli oyuncu kadrosu ile izlenmeye değer bir yapım.....Filmi İzle
Enayi
Filmin Konusu:

Zengin kız ve fakir adam arasındaki aşkın uzun ömürlü olamayacağını senelerce bizlere anlatan Türk sinemasının bu tarz filmlerinden biri Devamını Oku
Kadınlar Hayır Derse


Filmin Konusu:

Hayatta herzaman iplerin kadınların elinde olduğunu,hep onların haklı olduğunu,hep onların dediklerinin olduğunu anlatan güçlü oyuncu kadrosu ile izlenmeye değer bir Türk filmi.Devamını Oku
Kadın Berberi


Filmin Konusu:

Siyah beyaz Türk filmlerinden olan Kadın Berberi'nin kaliteli oyuncu kadrosu ile izlenmesi gereken bir film. Türk sinemasının değişimini anlamak içinde geçmişimizi anlamamız gerekiyor. Devamını Oku
Unutama BeniFilmin Konusu:

Acı bir aşk hikayesinin anlatıldığı eski bir türk filmi.Ayrılan iki aşığın hayatlarının bir anda yön değiştirmesi ile kurgulanan bir film. Başrollerini Serdar Gökhan Devamını Oku
Günah Bende miFilmin Konusu:

Kavuşamayan iki aşığın birbirine olan hasretinin anlatıldığı acı bir aşk hikayesi. Türkan Şoray'ın güzelliği ve oyunculuguyla filme damga vurmuştur Devamını Oku
ArzuFilmin Konusu:

Banu Alkan,sevgilisi ve küçük kız kardeşi bir tatile çıkarlar. Bu tatil öncesi herşey yolundadır. Tatilde iki kızı tutsak alan sapık bir adamın sonu acaba ne olacak. Filmi İzle
14 NumaraFilmin Konusu:

Yaprak (Serpil Çakmaklı) köyünden gelip büyük şehrin tuzağına düşmüş, bir genelev sermayesidir. Çalıştığı evin en güzeli ve en genci olan Yaprak'la, aynı genelevde Devamını Oku
3 Halka 25
Filmin Konusu:

Halkacı bir babanın kızı olan Gülçiçek’le (Hülya Avşar), ona aşık olan saf ve geri zekâlı Sakin’in (Hakan Balamir) öyküsü…Hülya Avşar'ın çok iyi bir . Filmi İzle
1-2-3-4-5

Eski Yeşilçam Filmlerinin en güzellerini bu blogda bulabilirsiniz. Yeşilçam Filmleri zaman geçtikçe değerlenen ve güzelleşen yapımlardır.

Yani şarap gibidirler.Yıllandıkça değerlenirler.Türk Sinemasının tarihine bu filmlerle tanıklık edebilirsiniz.

Macera - Polisiye - Aksiyon - Suç Filmleri

Şaşkın Dedektif
macera izle

Filmin Konusu:

Çaldığı elması bir inşaata saklayan adam hapisten çıktıktan sonra elması sakladığı binanın polis perkezi olduğunu görür.Elması almak için polis olan adamın komik hikayesi.Filmi İzle


Taker's

takers sinema filminin afişi

Filmin Konusu:

Bir grup banka hırsızı 20 milyon dolarlık işlerinin Jack Welles isimli sert bir dedektif tarafından engellemesiyle planlarını değiştirmek zorunda kalırlar.Filmi İzleKara Ağustos
aksiyon izle

Filmin Konusu:

Hapishane sistemine bir eleştirisel bir bakış gösteren bir sinema filmi.Mahkumlar,gargiyanlar,ezilenler,ezenler gibi hapis hayatının gerçeklerinin bol bol görebileceğiniz bir film.Filmi İzle


The Soloist
polisiye filmler

Filmin Konusu:

Juilliard’daki ikinci yılında şizofreniye yakalanan müzik dahisi Nathaniel Ayers,hastalığının ilerlemesi üzerine evsiz barksız kalarak Los Angeles sokaklarına düşer.Filmi İzleNovaron'un Topları

aksiyon filmleri

Filmin Konusu:

2. Dünya savaşında bir komando takımı, Ege adalarından birine bombaları imha etmek üzere gönderiliyor. Alman birlikleri burada bir kanalın kontrolünü elinde tutmaktadır. Filmi İzleKadın Ajanlar
macera filmleri izle

Filmin Konusu:


İşgal altındaki Fransa’da yeraltı mücadelesinin artık hissedilir bir boyuta geldiği bir zaman dilimi. Kızıl Ordu’nun Nazileri Doğu Avrupa’da yenilgiye uğratması ve inlerine kadar kovalamasıyla müttefikler de Normandiya çıkartmasını başlatma kararı alır.Filmi İzle

Görevimiz Tehlike 1
suç filmleri izle

Filmin Konusu:

Ethan Hunt (Tom Cruise) Jim Phelpsin (Jon Voight) Impossible Mission Force’daki takımının kilit adamıdır. Gizli çalışan Sarah Davis (Kristin Scott Tomas), her türle güvenliği çözme uzmanı Jack Harmon (Emilio Estevez), gizlice izleme uzmanı Joan Williams Devamını Oku

Görevimiz Tehlike 3

macera aksiyon filmri
Filmin Konusu:

Gizli ajan Ethan Hunt maceraya geri dönmeye ikna edilirken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de bu anda karşısına çıktı. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor.Devamını Oku

Görevimiz Tehlike 2Filmin Konusu:

Özel ajan Ethan Hunt ve arkadaşlarının uluslarası bir krize müdahele etmesini anlatan, romantizm bezenmiş aksiyon gerilim filmi “Görevimiz Tehlike 2”de dünya sinemasının önde gelen iki ismi Tom Cruise ve John Woo işbirliği yapıyor. Devamını Oku

Anka'nın UyanışıFilmin Konusu:

Gobi çölüne düşen bir uçaktan sağ kalan ve kurtarılma ümidi olmayan yolcuların yaşadıklarını konu alan bir aksiyon filmi.Acımasız şartlar, azalan hayati kaynaklar ve çöl kaçakçılarının saldırıları sonunda Devamını Oku


Desperado 2


Filmin Konusu:

Desperado filmi aksiyon filmlerini sevenlerin mutlaka izlediği ve çok sevdiği unutulmayan filmlerden biridir. Antonio Banderas ve Salma Hayek muhteşem bir oyunculuk çıkarmışlardı. Filmi İzle

JAPON İŞİ

kemal sunalın japon işi filmi


Filmin Konusu:

Başak (Fatma Girik), iki rakip gazino sahibinin paylaşamadığı bir şarkıcıdır. Genç kadın öldürüleceğinden korkarak kılık değiştirip yurt dışına kaçar.

Gazinocular Başak'ı araken, karşılarına şarkıcının bir kopyası çıkar. Gerçekte bu Başak değil, tıpa tıp ona benzeyen bir robottur.

Bu robotu uzaktan kumanda eden, garson Veysel'in (Kemal Sunal) bir saldırıdan kurtardığı Japon arkadaşıdır. Robot, Başak'ın yerine sahneye çıkarken, genç kadın da yurda döner.

Olaylar tam bir arap saçına döner.Japon İşi Kemal Sunal filmleri içerisinde en fantastik olanıdır.Sonuda çok dramatiktir aslında iyi seyirler.JAPON İŞİ iZLEjapon işi, japon işi izle

KAPICILAR KRALI

kemal sunalın kapıcılar kralı filmi


Filmin Konusu:

Saf görünüşlü ancak cin gibi kurnaz ve işini bilir bir kapıcının apartman sakinleriyle olan renkli ilişkilerini anlatan komedi. Seyid büyük bir apartmanda kapıcıdır.

Yönetici ile arası iyi olan Seyid, apartmanda olup bitenleri lehine çevirmeyi ve yerini sağlama almayı becerir.

Zamanla apartmandaki tüm olaylara hakim olan ve daire sakinlerini parmağında oynatan kapıcı, kısa zamanda köşeyi döner.

Kapıcılar Kralı bir Kemal Sunal klasiğidir kesinlik izlenip ders çıkarılacak bir yapımdır.İyi seyirler Seyit'e selamlar....


KAPICILAR KRALI iZLEkapıcılar kralı, kapıcılar kralı izle

7 Bela Hüsnü (Kemal Sunal)

kemal sunalın 7 bela hüsnü filmiOrtala


Filmin Konusu:

Semtin güzel kızı Hüsnüye'yi elde etmek için kabadayılığa özenip, bu arada da peşine düşen kiralık katillerle mücadele veren Hüsnü'nün güldürüsü.Kemal Sunal'ın delikanlı bir adamı canlandırması bile bir komedi unsuru aslında. 7 Bela Hüsnü ile etrafına dehşet saçan koca bir yürek.İyi seyirler ve gülmeler.Kemal Sunal'ın gençlik döneminde çevirdiği filmler arasında herzaman ayrı bir yeri olan filmdir.


7 Bela Hüsnü Hd Kalite


YEDİ BELA HÜSNÜ İZLE


yedi bela hüsnü, yedi bela hüsnü izle

Atla Gel Şaban (Kemal Sunal)

kemal sunalın atla gel şaban filmi


Filmin Konusu:

Altılı ganyandan servet kazanan bir işçinin hayatı birden değişir. Yoksul işçinin kazandığı parayı duyan herkes etrafını sarar. Birden hiç tanımadığı onlarca akrabası olmuştur. Ama o kıvrak zekasıyla parayı kaptırmadan bu sözde akrabalardan kurtulur.Harika bir Kemal Sunal filmi.At yarışı ve Kemal Sunal muhteşem bir ikilidir.


ATLA GEL ŞABAN hd


Atla Gel Şaban Alternatifatla gel şaban, atla gel şabanı izle

ATLA GEL ŞABAN İZLE

BEKÇİLER KRALI

bekçiler kralı kemal sunal filmi


Filmin Konusu:

Görev yaptığı mahalledeki vatandaşlarını sömürenlere karşı başkaldıran bekçi Şaban'ın öyküsü. Zeytinburnu'ndaki bir mahalleye atanan bekçi Şaban (Kemal Sunal) görevine başlar.

Vatandaşa eziyet eden mahalledeki muhtara, bakkala, manava, tüpgaz bayine uyarılarda bulunur. Şaban bu kişiler tarafından karakola şikâyet edilir. Ne var ki, Şaban'ı İçişleri Bakanının yeğeni olduğunu sanan komiser (Reha Yurdakul), tüm şikâyetleri hasıraltı eder.

Şaban ise mahalleli yararına bu fırsattan istifade edip daha da başkaldırıp çöpleri toplatmayan temizlik işleri müdürüne, çocukları zehirleyen sanayi artıkları için kanalizasyon yaptırmayan fabrika sahibine kafa tutar.

Bu denetleme işini sürdürürken, fabrikada işçi olarak çalışan Zehra (Semra Türel) ile arasında bir aşk başlar. Sonunda herşey tatlıya bağlanıp mahalleli huzura kavuşur.


Kemal Sunal'ın en güzel filmerinden biridir. Türkiye'de bu filmi izlemeyen çok insan olduğunu düşünmüyorum.Yeniden izlemek için doğru yerdesiniz.Ayrıca Bekçiler Kralı'nın müzikleride çok güzel ve etkileyicidir.

BEKÇİLER KRALI


bekçiler kralı, bekçiler kralı izle

BEKÇİLER KRALI İZLE
 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk