Ana Sayfa » » Yüz Lira İle Evlenilmez (Ediz Hun-Komedi-Gülşen Hulusi Kentmen)

Yüz Lira İle Evlenilmez (Ediz Hun-Komedi-Gülşen Hulusi Kentmen)

100 lira ile evlenilmez yeşilçam filmlerinin afişiFilmin Konusu:

Ediz Hun,Gülşen Bubikoğlu,Bülent Kayabaş,Hulusi Kentmen,Adile Naşit gibi dev oyuncuların oynadığı komik bir yeşilçam bir filmi.

Hulusi Kentmen'in iki kızı işsiz adamlara aşıktırlar.Ve evlenmek istemektedirler.Adamlar ise maddi durumları hakkında yalan söylmişlerdir.

Hulusi Kentmen ve kızlarının erkek arkadaşlarının yolu bir gün meyhane çıkışında kesişir.Birbirlerinin kim olduğunu bilmeyen 3'lü çok iyi anlaşırlar.

Ta ki Hulusi Kentmen kızlarının sevgilisi olan iki adamın kim olduğunu anlayana kadar.Keyifli zaman geçirmek isteyenler için güzel bir seçenek...

Adile Naşit ve Hulusi Kentmen'ine de buradan analım nur içinde yatsınlar.İYi seyirler..

100 Lira ile Evlenilmez
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk