Ana Sayfa » » 007 James Bond : Dünya Yetmez (Divx - 1999)

007 James Bond : Dünya Yetmez (Divx - 1999)

the world is not enough dünya yetmez james bondFilmin Konusu:

Pierce Brosnan'ın James Bond'u canlandırdığı film yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir.1999 yapımı sinema filminin bazı sahneleri İstanbul'da çekilmiştir.

Filmin konusuna gelirsek ;

Robert King adlı çok zengin bir petrol kralı, uluslararası bir teröristin düzenlediği suikast sonucu öldürülür.

Yanına nükleer silahlar uzmanı Christmas Jones'u (Denise Richards) da alan çılgın teröristin amacı dünyayı ele geçirmektir.

Öldürülen petrol kralının güzel kızı Elektra'yı olabilecek tehlikelerden korumakla görevlendirilen James Bond, Hazar Denizi'ne ve İstanbul'a yolculuklar yaparak çılgınteröristi durdurmaya çalışır.

Bu arada can düşmanı Christmas Jones'la da işbirliği yapmaya başlayan Bond'u İstanbul Boğazı sularının derinliklerinde seyreden nükleer bir denizaltıda ölümcül bir mücadele beklemektedir.


Dünya Yetmez Sinema Filminden Kareler
dünya yetmez sineması007 bond dünya yetmezjames bond dünya yetmez divx kalite posteri

007 James Bond Dünya Yetmez
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk