Ana Sayfa » , » Maskeli Beşler Serisi

Maskeli Beşler Serisi

Aynı yetimhanede büyüyen 5 arkadaşın yaşadığı komik olayların anlatıldığı Hababam Sınıfı filmlerinde de oynamış oyuncuların yer aldığı bir Türk filmidir.

2005 yılında vizyona giren Maskeli Beşler serisinin ilk filmi "İntikam Peşinde" filmi olmuştur.Film başarılı olunca devam filmlerinin yapılmasında bir sakınca görülmemiştir.

Daha sonra birer sene arayla 2006 yılında Maskeli Beşler Irak,2007 yılında da Maskeli Beşler Kıbrıs devam filmleri olarak beyazperdeye aktarılmıştır.

İlk filmde Şafak Sezer,Cengiz Küçükayvaz,Peker Açıkalın,Mehmet Ali Alabora,Melih Ekener başrollerinde yer almıştır.

Devam filmlerinde Mehmet Ali Alabora oynamamıştır yerine başka bir karakter olan Recep karakteri ile Atilla Sarıhan katılmıştır.

Ayrıca Ceyhun Yılmaz'da serinin bütün filmlerinde yan rollerde karşımıza çıkmaktadır.Mehmet Ali Erbil ve Seray Sever'de serinin son filmi olan Kıbrıs'ta oynamıştır.

İzlemek istediğiniz filmin posterini tıklayarak filme ulaşabilirsiniz...

Maskeli Beşler Serisi

Maskeli Beşler İntikam Peşinde
maskeli beşler intikam peşinde türk filmi
Maskeli Beşler Irak
maskeli beşler ırak türk filmi
Maskeli Beşler Kıbrıs
maskeli beşler kıbrıs türk filmi
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk