Ana Sayfa » , » Matrix Serisi

Matrix Serisi

Larry ve Andy Wachowski'lerin bu filmin senayosunu yazdıklarında uluslararası bu kadar etki yaratacağını ve bu kadar başarılı olacaklarını tahmin bile etmiyorlardı kendi söylemleri ile...

Film dünya genelinde 465 milyon dolar para kazanmış ve sinema tarihinin en çok gişe yapan filmlerinden biri olmayı başarmıştır.

1999 yılında serinin ilk filmi vizyona girdiğinde gelecekte gelişecek teknolojilerin insanların geleceğini tehdit edeceği düşüncesi daha önce bu kadar güzel anlatılmamıştı.

Başrollerinde Keanu Reeves ve Laurence Fishburne'nin oynadığı filmde insanların geleceğini kurtarmak için gerekli yeteneğe sahip olan Neo ve arkadaşlarının hikayesinin anlatıldığı bir üçlemedir.

Sinema konusunda yazılan makalelerde Matrix'in devam filmlerinin önümüzdeki yıllarda çekileceğini sinema severleri müjdelemişlerdi.Bizlerde Matrix gibi sinema dünyasına damga vuran bir filmin devam filmlerinin artmasını istiyoruz.

İzlemek istediğiniz filmin afişine tıklayarak ulaşabilirsiniz.Mozilla ve Chrome ile daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Matrix Serisi


Matrix 1
matrix 1 sinema filmi Matrix 2 matrix 2 sinema filmi
Matrix 3 matrix 3 sinema filmi
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk