Ana Sayfa » , » Yenilmez - Undisputed Serisi Filmleri

Yenilmez - Undisputed Serisi Filmleri

Serinin ilk filmi Yenilmez 1 2002 de vizyona girmiştir.İlk filmin oyuncuları arasında aksiyon-macera filmlerinin tanınan ismi Wesley Snipes oynamaktadır.

Ünlü oyuncu Wesley Snipes serinin ilk filminin yapımcıları arasında da bulunmaktadır.Wesley Snipes bu film için ünlü Amerikalı boksör Emanuel Steward'dan boks dersleri almıştır.

İlk filmden yaklaşık olarak 4 sene sonra serinin ikinci filmi vizyona girmiştir.Bu filminde beklenilen ilgiyi görmesi serinin üçüncü ve son filminin yapılmasına sebep olmuştur.

Serinin üç filmi konu olarak birbirine benzemektedir.Hapishanede düzenlenen bir dövüş turnuvası üzerinden işlenen filmlerdir.

İlk filmin ile serinin diğer filmleri konu olarak birbirine bağlı değildir.2. ve 3. film ise birbirine bağlı ve aynı karakterler bulunmaktadır.

İzlemek istediğiniz filmin afişini tıklayarak filmi izleyebilirsiniz...

Yenilmez Serisi Filmleri

Yenilmez 1
yenilmez 1
Yenilmez 2
yenilmez 2
Yenilmez 3
yenilmez 3
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk