Yılmaz Erdoğan Filmleri

5 kasım 1967 yılında Hakkari'de dünyaya gelen Yılmaz Erdoğan Bir Demet Tiyatro ile tanındı.Daha sonra birçok tiyatro oyununda oynayan Yılmaz Erdoğan'ın ilk filmi 2001 yılında çektiği Viztontele'dir.

Vizontele'nin çok sevilmesi ve bir dönemin en çok izlenen filmi olması nedeniyle serinin ikinci filmi Vizontele Tuuba'yı 2004 yılında çekti.

Daha sonra 2006 yılında Organize İşler filmiyle tekrar beyaz perdeye geri dönüş yaptı.Organize İşler farklı bakış açısı ve oyunculuk performansları ile büyük sükse yaptı.

Yılmaz Erdoğan'ın son filmi ise 2009 yılında çektiği Neşeli Hayat filmidir.Sinema eleştirmenlerinde tam not alan film komik olduğu kadar duygusal bir sinema filmiydi.

Yılmaz Erdoğan'ın bütün filmleri 2 milyon ortalama izleyiciye ulaşmıştır.Türk sinemasının en önemli sanatçılarından biri olan Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmlerini merakla bekliyoruz....

İzlemek istediğiniz filmin afişlerini tıklayın.Mozilla ve Chrome kullanarak daha kaliteli sonuçlar alabilirsiniz...

Yılmaz Erdoğan Filmleri

Organize İşler
organize işler yılmaz erdoğan

Vizontele Tuuba
vizontele tuuba yılmaz erdoğan

Vizontele
vizontele yılmaz erdoğan

Neşeli Hayat
neşeli hayat yılmaz erdoğan

Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk