Son Eklenenler

Blitz (2010 - Jason Statham - Aksiyon)

blitz jason statham

Filmin Konusu;

Çok yetenekli ve teşkilatın en önemli polislerinden biri olan dedektif Brant'ın bu sefer ki görevi bir seri katili yakalamaktır.

Jason Statham'ın canlandırdığı Brant kolay kolay söz dinlemeyen ,başına buyruk bir hayat yaşayan bir polis dedektifidir.

Seri katili yakalama görevinde yanına bir ortak vereceklerdir.Bunu istemeye istemeye kabul etmek zorunda kalmıştır.

Keyifli,eğlenceli ve aksiyon dolu bir polisiye...

Açıklama:
Yapım:2010-Abd,İngiltere
Tür:MAcera-Aksiyon
Süre:95 Dakika
Oyuncular:Jason Statham,Paddy Considine

Blitz Filminden Kareler
jason statham filmiblitz izlejason x

Blitz Tek Parça Hd Kalite

Erotik Türk Filmi Sahneleri 2(Serpil Çakmaklı-Sevtap Parman)

TÜRK FİLMİ SEVİŞME

Türk filmlerinde izleyicilerin dikkatini çekmek ve sinemaya seyirci kazandırmak için sevişme sahneleri kullanılmaktadır.

Gerek eski gerek yeni yapılan Türk filmlerinde belirli kadın oyuncular sevişme sahneleri ile filmlerin önüne geçmişlerdir.

Bu sahnelerden bazıları...

Serpil Çakmaklı


Sevtap Parman


Müjde Ar


Zuhal Olcay


Nurgul Yeşilçay

Erotik Türk Filmi Sahneleri (Müjde Ar-Banu Alkan)Banu Alkan,Oya Aydoğan,Serpil Çakmaklı,Müjde Ar vb isimlerin türk sinemasındaki yerini anlatmaya gerek yok.

Bu kadınlar zamanında birçok sinema filminde yer almış unutulmaz sanatçılardır.

Oynadıkları filmlerde de bazı cüretkar sahnleri oynamaktan çekinmemişlerdir.Bu sahneler o filmlerin biraz daha fazla izlenmesini sağlamışlardır.

Bu sahnelerden derlediğimiz yeşilçam sevişme sahneleri....:=)

Banu Alkan


Oya Aydoğan


Türkan Şoray


Hülya Koçyiğit


Müjde Ar


Ahu Tuğba

Kan Uykusu (Belgesel-Osman Pamukoğlu-2003)


Belgeselin Konusu;


1990'lı yıllarda pkknın güçlendiği ve hergün şehit haberlerinin alındığı günlerde yaşananların anlatıldığı döneme ışık tutan bir belgesel.

O dönemde Hakkari'ye tayini çıkan Osman Pamukoğlu'nun bir taktik değişikliği giderek savunma yerine saldırmayı tercih etmesi ile başlayan operasyonların anlatıldığı bir belgesel.

Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Emekli Jandarma Albay Erdal Sarızeybek, Emekli Albay Vahap Özkan, Emekli Piyade Binbaşı Serhat Karadeniz, Piyade Asteğmen Nizamettin Tayfur, Piyade Asteğmen Sinan Karaoğlu, Komando Asteğmen Fırat Cem Utku, Komando Er Ercan Yorulmaz, Gazeteci Macit Gürbüz gibi dönemi birebir yaşayan insanların anlatımları ile kesinlikle izlenilmesi gereken bir belgesel...

Belgeselden Resimler


Kan Uykusu Belgeseli
 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk