Ana Sayfa » , , » Koğuş Akademisi (2013-Komedi-Pascal Nouma)

Koğuş Akademisi (2013-Komedi-Pascal Nouma)

koğuş akademisi pascal nouma

Filmin konusu:

Hayatını iddaaya adayan "Tek Maç" Erdem, sinema düşmanı korsan film satıcısı Settar, kaptı kaçtı Şahin, badana boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse girmiş koğuş arkadaşlarıdır. 

Her birinin ayrı ayrı dünyaları olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kamuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. 

Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. 

Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar!

Açıklama:

Yapım:2013-türkiye
tür:komedi
süre:95 dakika
oyuncular:Erdal Tosun , Arzu Yanardağ , Umut Oğuz ,Pascal nouma
yönetmen:Tolga Baş

Koğuş Akademisi filminden Kareler

KOĞUŞ AKADEMİSİ
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk