Ana Sayfa » » Gökten 3 Elma Düştü (2008-Dram-120 dakika-Bennu Yıldırımlar)

Gökten 3 Elma Düştü (2008-Dram-120 dakika-Bennu Yıldırımlar)

gökten 3 elma düştü izle
Filmin konusu;

Gökten 3 Elma Düştü filminde İsmail Hacıoğlu'nun canlandırdığı karakter olan Ali hırsızlık yaparak hayatını sürdüren bir gençtir.

Ailesinin yanında mutsuz olan Ali evden kaçarak kendine bir yaşantı kurmaya çalışır.Evden kaçtıktan sonra hayatı boyunca görmediği dedesinin yanına gider.

Dedesi askerlikten emekli olan ve bu nedenle de çok disiplinli,kuralcı ve çok konuşan biridir. Özellikle de karısı öldükten sonra karakteri iyice değişmiş ve saldırganlaşmıştır.

Dedesinin üst kat komşusu Bennu Yıldırımlar'ın canlandırdığı karakter olan Nilgün ise Ali'yi ilk görüşte etkilemeyi başarmıştır.

Ancak Nilgün bir hayat kadınıdır ve dede de bunu bilmektedir.

Bilgiler;
yapım;2008
tür;dram
süre;120 dakika
oyuncular; İsmail Hacıoğlu,Bennu Yıldırımlar

Gökten 3 Elma Düştü filmleri

Gökten 3 Elma İzle
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk