Ana Sayfa » » Uçaklar-Planes (2013-Animasyon-Disney-1,5 Saat)

Uçaklar-Planes (2013-Animasyon-Disney-1,5 Saat)

uçaklar izle
Filmin konusu;

Cars-Arabalar animasyon filminin dünya genelinde beğenilmesi ve büyük gişe başarısı elde etmesi diğer ulaşım araçlarının da animasyon filmlerinin geleceğini de belli etmişti.

Uçaklar filmi de en hızlı ulaşım araçları ve gökyüzünün hakimlerini olan uçakların yaşantısının anlatıldığı bir animasyon filmi.

Ana kahramanımız Dusty eski bir uçak olarak hayatına devam etmektedir.dusty'nin en büyük hayali uçak yarışlarına katılıp bu yarışları kazanmaktır.

Ancak Dusty bir uçak olmasına rağmen yüksekten çok korkmaktadır ; ona bu korkusunu yenmekte ve yarışı kazanma da yardım edecek biri vardır.

bilgiler;
yapım;2013-amerika
tür;animasyon-macera
süre;1,5 saat

Uçaklar filmi resimleri

planes-uçaklar filmi fragmanı
Bu Filmi Paylaş :

1 yorum:

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk