Ana Sayfa » , , » Yolanthe Cabau Resimleri-Videoları-Hayatı

Yolanthe Cabau Resimleri-Videoları-Hayatı

1985 yılında İspanya'nın başkenti Madrid'te dünyaya gelen Yolanthe Cabau futbolcu Sneijder'in eşidir.

Evlendikten sonra YOLANTHE SNEİJDER CABAU soyadını alan ünlü oyuncu şu anda Türkiye'de yaşamaktadır.

Galatasaray'a transfer olan eşi ile birlikte ülkemize gelen güzel kadın sık sık maçlara gidip eşini desteklemektedir.

Seksi görüntüsü ile magazin gazetecilerini peşinden koşturan oyuncu gündeme damga vuracak beyanatlarda da bulunmaktadır.

7 kardeşli bir ailede büyüyen ve aile için şiddet gören Yolanthe aradığı sevgiyi eşinde bulmuştur bu nedenle de sneijder'e adeta tapmaktadır.

2010 yılında evlediği Wesley Sneijder ile mutlu bir birliktelik sürdüren oyuncunun önümüzdeki sene Türk dizilerinde oynaması bekleniyor.

Gençlik dönemlerinde çektirdiği fotorafların basınımızda gösterilmesi ile ilgili konuşan Yolanthe bu fotoğrafladan dolayı pişmanlık duymadığını açıkça söylemiştir.

Kariyerindeki en önemli yapım Pain-Gain isimli yapımdır.Bu filmdeki performası ile dikkat çeken Yolanthe Cabau en son türk ekranların beyaz şova katılmıştır.

Grazia Dergisine verdiği röportajda bir kadınla birliktelik yaşadığını ve kocası isterse üçlü bir birliktelik yaşayabileceğini söylerek tepki çekmişti.

Yenilikler konusunda asla tutucu olmadığını Wesley Sneijder'in mutlu olduğunu sürece herşeyi yapabileceğini de sözlerine eklemişti.

Yolanthe Cabau Resimleri
Yolanthe Cabau
Bu Filmi Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Film İzlemek Güzeldir Sinemaya gidin sektöre can verin.Filmleşe Filmleşe kazanacağız...sinema insanın hayattaki en önemli hobisidir. Bloğumuzda telif hakkı içeren videolar bulunmamaktadır.Haberler ve Resimler telif hakkı içermez konulardaki videolar kapatılsa da Youtube üzerinden izlenebilir.Konulardaki videoları ve Youtube izlemek için dns değiştirin. Sinema Film İzle | Blogger | Copyright © 2013. Erotik Film İzle-Sinema Film İzle-FİLMLERİ - Yapan film mmk